Корзина
23 отзыва

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380(73)-283-15-65
+380664170946
+380682831565
Корзина
ТОВ "АГРО-ХІМПРОМ"

Відновлено сертифікацію посівного матеріалу на території Украх\їни

Відновлено сертифікацію посівного матеріалу на території Украх\їни

«На початковому етапі реформування Держсільгоспінспекції було втрачено багато часу, тому фактично організовувати процес нам довелось з нуля. На сьогодні процес видачі сертифікатів іде ритмічно та у повній відповідності з потребами бізнесу. Можу запевнити, що жодних адміністративних перепон для успішного та вчасного проведення посівної кампанії наразі немає».

Сьогодні 03.03.2017, на засіданні Кабінету Міністрів України було затверджено Порядок проведення сертифікації насіння та садивного матеріалу.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Визначено механізм проведення сертифікації органами з оцінки відповідності та агрономами-інспекторами. Також були затверджені форми заяв для проведення сертифікації та форми сертифікатів», — повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий.

За словами Міністра, сертифікація забезпечить проведення комплексу заходів, спрямованих на визначення якостей насіння і садивного матеріалу з видачею відповідних сертифікатів.

«Чіткий механізм сертифікації сприятиме виробництву насіння високої якості, розширення його експорту та надходження інвестицій в галузь насінництва», — зауважив Міністр.

В Україні розпочалася сертифікація насіння новим уповноваженим органом. За перший день роботи ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» видано 192 сертифіката.

Про повне відновлення процесу сертифікації насіння повідомляє прес-служба Мінагропроду.

Враховуючи затримку сертифікації, що була викликана адміністративними процедурами реформування Держсільгоспінспекції, яка здійснювала цю роботу раніше, процес сертифікації відбувається в максимально інтенсивному режимі. 1 березня набула чинності постанова Кабміну, якою був затверджений Порядок сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал та форм сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал.

В перший день набрання чинності постанови, державним підприємством Державний центр сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції, яке уповноважено на виконання функції із сертифікації насіння і садивного матеріалу видано 192 сертифіката. По всій території України працює 51 випробувальна лабораторія. Відбір та аналізування проб здійснюють 140 лаборантів та агрономів–інспекторів. Відібрано та опрацьовується 3 000 зразків.

Як зазначив перший заступник міністра агрополітики Максим Мартинюк, Міністерство на першому етапі здійснюватиме посилений контроль процесу сертифікації, зокрема методом «таємного покупця», щоб гарантувати максимальну оперативність процесу.

Другие статьи