
Инсектицид Антихрущ , Укравит; имидаклоприд 100 г/л + бифентрин 100 г/л
Инсектицид Антихрущ , Укравит
Новітній інсектицид та протруйник контактно-кишкової дії, який забезпечує рішення цілого комплексу проблем захисту від шкідників сільськогосподарських культур та плодово-ягідних насаджень.
• Широкий спектр захисної дії (грунтові та ранньопіслясходов шкідники);
• висока ефективність та низька токсичність;
• екологічно-безпечний спосіб застосування із заробкою в ґрунт;
• відсутність резистентності (стійкості) у шкідників;
• низька норма витрати;
• подовжений термін захисної дії;
• відсутність фітотоксичності щодо культурної рослини;
• ефективний проти основних стадій розвитку шкідників: личинки, дорослі особини;
Вміст діючої речовини.
Компонент А (імідаклоприд, 100 г/л + біфентрин, 100 г/л)
Препаративна форма. ТР.
Хімічна група. Синтетичні піретроїди + неонікотиноїди.
Сумісність. Сумісний з більшістю пестицидів та агрохімікатів, окрім лужних. При протруюванні можливе використання з препаратами фунгіцидної та стимулюючої дії. Перед приготуванням бакової суміші необхідно провести пробне змішування (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо).
Механізм дії. Контактно-системна дія. До складу препарату входять три інсектицидні діючі речовини нового покоління, які взаємодіють та доповнюють одна одну. АНТИХРУЩ контактно-кишкової дії вражає центральну нервову систему шкідників, блокуючи функції життєдіяльності, що призводить до їх швидкої загибелі. Крім цього, АНТИХРУЩ опосередковано знижує й зараження рослин хворобами, оскільки ефективно діє на шкідників, які не тільки пошкоджують культуру, але й створюють сприятливі умови для розвитку вторинної грибкової та вірусної інфекції. Таким чином, завдяки своїй комбінованій дії препарат забезпечує надійний захист цілого ряду культур від комплексу шкідників.
|
Культура |
Норма витратипрепарату, л/га |
Спектр дії |
Спосіб, час обробки |
|
Овочеві (капуста, томати, картопля) |
0,8-1,0 |
Личинки хрущів, колорадський жук, дротяники, совки, несправжні дротяники, жужелиці |
Обприскування і заробка в ґрунт перед посадкою (посівом) культури |
|
1% робочий розчин 1,0 л на100 л води |
Личинки хрущів, дротяники, несправжні дротяники, гусениці підгризаючих совок, капустянка, колорадський жук, попелиці, трипси, білокрила (в закритому ґрунті), основні види кліщів |
Замочування кореневої системи розсади перед висадкою її у ґрунт в робочому розчині протягом 1-2 годин. Замочувати лише кореневу систему! |
|
|
Соняшник |
5,0 л/т |
Личинки хрущів, дротяники, совки, шкідники сходів, інші |
Обробка насіння перед посівом |
|
Кукурудза |
Личинки хрущів, дротяники, совки, Личинки хрущів, колорадський жук, дротяники, совки, несправжні дротяники, жужелиці |
||
|
Плодові дерева |
1,0 л/га |
Личинки хрущів, дротяники |
Підкореневий полив в період вегетації |
Максимальна кратність обробок - 1.
Норма витрати робочого розчину — 200-300 л/га. При протруюванні: кукурудза 10-15 л/т; соняшнику 12-15 л/т.
Для кукурудзи рекомендована наступна схема: до 125-130 мл препарату додати 200-250 мл води на 1 посівну одиницю насіння (80 тис. шт).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | УКРАВИТ |
| Страна производитель | Украина |
| Вредный объект | Клещи, Трипс, Совка, Гусеница, Колорадский жук, Белокрылка |
| Максимальная температура эффективного действия | 25 град. |
| Минимальная температура эффективного действия | 5 град. |
| Препаративная форма | Раствор |
| Содержание действующего вещества | имидаклоприд 100 г/л; бифентрин 100 г/л; ацетамиприд 200 г/кг |
| Характер действия пестицида | Избирательного |
| Химический состав | Неорганические |
| Упаковка | |
| Объем | 5 л |
| Упаковка | Пластиковая тара |
- Цена: Цену уточняйте
- Минимальный заказ: 5 л
- В наличии
- Только оптом
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 000 ₴
- +380 (68) 283-15-65Kyivstar
- +380 (73) 283-15-65Life/Lifecell
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной
