Корзина
23 отзыва
+380(73)-283-15-65
+380664170946
+380682831565
Корзина
ТОВ "АГРО-ХІМПРОМ"
Инокулянт для Сои и Гороха Ризоактив Р / Інокулянт для Сої та Гороху, фото 2

Инокулянт для Сои и Гороха Ризоактив Р / Інокулянт для Сої та Гороху

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Инокулянт для Сои и Гороха Ризоактив Р / Інокулянт для Сої та Гороху три штами бульбочкових бактерій Bradyrhizobium japonikum (соя) Rhizobium leguminosarum (горох)

Інокулянт для сої та гороху

Діюча речовина: бактерії Bradyrhizobium japonicum, бактерії роду Rhizobium 
Препаративна форма: рідина

Призначення – Інноваційний препарат, високоактивних, конкурентоздатних бульбочкових бактерій для передпосівної обробки насіння сої та гороху, що забезпечує утворення на коренях рослин потужного нодуляційного апарату (від англ. nodule – бульбочка). Інокулянт сприяє поліпшенню азотного живлення бобовими культурами, характеризується стійкістю до згубної дії чинників навколишнього природного середовища. Застосування препарату зумовлює активний ріст та розвиток рослин, призводить до зростання врожайності та якості насіння.

Марка: Р 
Форма препарату: рідина 
Діюча речовина: три штами бульбочкових бактерій Bradyrhizobium japonikum (соя) Rhizobium leguminosarum (горох) 
Вміст діючого чинника (титр бактеріальних клітин): в 1 г препарату не меньше - 5-6 млрд. 
Термін зберігання: 6 місяців при температурі +5…+8°С 
Норма витрати на т насіння: 2 л 
Фасування: 2 л, 5 л, 10 л 
Бактерізацію проводять: в день посіву, завчасна обробка насіння (30 діб) до посіву

 

Переваги інокулянту Ризоактив:

1. Фінансові: • найнижча ціна на вітчизняному ринку без втрати якості (висока ефективність препарату порівняно із аналогічними товарами зарубіжних виробників доведена дослідженнями;

• стабільність цінової політики, яка не залежить від економічного стану країни (ціна залишається незмінною останні 3 роки);

 • 20-35% економії мінеральних добрив;

2. Функціональні: • можливість завчасної обробки рослинної культури (30 або 14 діб до посівного етапу);

• збільшення врожайності сої на 0,2-0,8 т/га;

 • підвищення якості зерна за вмістом білка на 20%-25%;

 • наявність ТРЬОХ діючих штамів бульбочкових бактерій, які здатні розвиватися у різних кліматичних і погодних умовах;

• можливість безконфліктного використання з іншими препаратами, зокрема, поєднання із фунгіцидами в одній ємності.

3. Зручність використання: • наявність двох препаративних форм для максимального комфорту використання (порошок та рідина);

• можливість використання препарату незалежно від технічного оснащення господарства. За відсутності спеціалізованих агрегатів (сівалка, протруювальна машина) можна використовувати звичайну бетономішалку або ж просто обробляти насіння на брезенті (асфальті);

 • наявність дрібного фасування препарату, що дає можливість використовувати інокулянт великим господарствам, так і дрібним фермерським господарствам.

Особливості застосування:

Препарат Ризоактив випускається в трьох марках, Р (рідкий), Т (на основі торфу), В (на основі активованого вугілля), завдяки чому може використовуватися для передпосівної обробки насіння в господарствах з різним технічним оснащенням (ручна обробка, безпосередньо в сівалках, обробка за допомогою протруювальних машин). Удосконалені формули усіх трьох марок забезпечують рівномірний розподіл препарату в масі насіння та гарантоване покриття кожної насінини. Високий вміст діючого чинника на момент обробки дозволяє здійснювати її завчасно.

Спосіб застосування:

Обробку насіння здійснюють в місці де немає потрапляння прямих сонячних променів. Інокуляція може здійснюватися сухим та вологим способом. Для вологого способу заборонено використовувати хлоровану воду. З метою запобігання втрати сипучості та надмірного пошкодження насіння необхідно контролювати кількість води. При виборі порошкоподібної форми рекомендується додавати до робочого розчину прилипач, що безкоштовно додається в комплекті з препаратом. З практичного досвіду рекомендуємо обирати марку Р для обробки насіння в протрюювальних машинах, марку Т – для обробки в ручну та за допомогою бетономішалок, марку В – для обробки безпосередньо в сівалці.

Для захисту насіння та проростків від шкідників та хвороб дозволяється сумісне використання (в одній баковій ємності) препарату з хімічними пестицидами.

Механізм дії препарату

Бульбочкові бактерії Bradyrhizobium japonicum та Rhizobium leguminosarum вступають в симбіотичні стосунки з рослинами сої та гороху, здійснюють процес біологічної фіксації азоту, покращуючи їх азотне живлення.

В препараті під сою поєднано три високоактивних штами азотфіксувальних бактерій Bradyrhizobium japonicum, в якій кожен характеризується крім симбіотичних (вірулентність, конкурентоздатність, нітрогеназна активність), спектром специфічних властивостей. Що забезпечує стимуляцію розвитку кореневої системи (продукування речовин фітогормональної природи); різні швидкості росту біоагентів підвищують імовірність утворення симбіотичного апарату (бульбочок) в продовж вегетації культури. Крім того вони володіють високою адаптивною здатністю до різних грунтових та погодних умов. Створена композиція є комплементарною до більшості сортів сої вітчизняної та зарубіжної селекції.

Сумісне використання

Біоагенти препарату Ризоактив толерантні до ряду препаратів для протруювання (Февер® д.р. протіоконазол; СферікоТМ д.р. флудіоксоніл, кіралаксил; МАКСИМ XL 035 FS д.р. флудіоксоніл, металаксил-М; Вітавакс д.р. карбоксин, тирам), проте за впливу комплексу факторів їх вплив може бути більш значним. Робочий розчин (біопрепарат + вода + хімічний препарат) має бути використаний протягом 1,5 – 2 годин. Вплив інших препаратів нами не вивчався, тому використання продуктів з подібними або з іншими діючими речовинами рекомендується здійснювати за послідовної аплікації.

 

Основные атрибуты
Вид удобренияАзотобактерин
Препаративная форма  Водный раствор
Концентрированная форма удобрения  Да
Минимальная температура эффективного действия  5.0 (град.)
Максимальная температура эффективного действия  8.0 (град.)
Производитель  ІАП ААН
Страна производительУкраина
Упаковка
УпаковкаПластиковая тара
Объем1.0 (л)
 • Цена: 414 грн.
 • Минимальный заказ: 2 л
 • В наличии
 • Только оптом

414 грн.

Минимальный заказ — 2 л

Минимальная сумма заказа — 500 грн.

Показать все оптовые цены
Купить
+380664170946
UMS/MTS/VODAFONE/Viber/WhatsApp
 • +380682831565
  Kyivstar
 • +380732831565
  Life/Lifecell
 • График работы
 • Адрес и контакты
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
График работы
 • Понедельник
  09:0018:00
 • Вторник
  09:0018:00
 • Среда
  09:0018:00
 • Четверг
  09:0018:00
 • Пятница
  09:0018:00
 • Суббота
  Выходной
 • Воскресенье
  Выходной
Инокулянт для Сои и Гороха Ризоактив Р / Інокулянт для Сої та ГорохуИнокулянт для Сои и Гороха Ризоактив Р / Інокулянт для Сої та Гороху
В наличии
414 грн.